hero
.
.

.


.
.
 
one-column

AGA Gaas 24/7

gaas kättesaadav igal ajal!

Gaas 24/7 iseteeninduspunkt on AGA uudne lähenemine gaasiballoonide ostmisele ja rentimisele, kuna enam ei pea te sõltuma nädalapäevadest ja teeninduspunkti lahtiolekuaegadest, vaid saate gaasiballoone osta, rentida või tühje balloone uute vastu vahetada ööpäevaringselt. AGA Gas 24/7 mobiilirakenduse abil korraldate oma tegevused ise, kus vastavalt juhistele juhendatakse teid samm-sammult, mida teha, et ostu lõpule viia.

three-column
Light grey #f5f5f5

 

Hakake kasutajaks

Registreeruge kasutajaks aadressil ning saadame Teie e-postile kasutajatunnused mobiilirakendusse sisselogimiseks.

 

Mobiilirakendus AGA Gas 24/7

Laadige alla AGA Gas 24/7 mobiilirakendus, mis on saadaval Android-seadmetele Google Play's ning iOS-seadmetele App Store'is.

  

 

Gaas 24/7 iseteeninduspunktid

Mobiilirakendus juhendab nii iseteenindusse sisenemisel, gaaside ostmisel kui tagastamisel.
 

Kuidas kasutada[type=button link=http://ig.aga.ee/customerinfo-ee]
one-column2

Gaas 24/7 iseteeninduspunktid asuvad Tallinnas aadressidel Väike-Männiku 7 (Puumarketi kõrval) ja Paldiski mnt 96 (Al Mare Bowlingu parklas) ning Randvere tee 6, Haabneeme (Viimsi Kaubanduskeskuse parklas) ning Tartus Riia 140 (Lõunakeskuse lähedal). Vaadake lähemalt www.aga.ee/teeninduspunktid (valides kategooria Gaas 24/7).

Teenusega liitumiseks on vajalik kliendiks registreerumine, kuna kasutajatunnuste alusel saate mobiilirakendusse sisse logida ja ostu läbi viia.

Registreeruge Gaas 24/7 kasutajaks [type=button link=http://www.aga.ee/registreerimine]

Kui vajate lisainformatsiooni või soovite teenusega liituda, võtke ühendust AGA klienditeenindusega e-posti teel agatp@ee.aga.com või telefonil 6 504 511 (E–R 8.00–17.00).
 

three-column

UUDNE

Gaase saab osta ilma teeninduspunkti töötaja abita

KÄTTESAADAV

Kui vajate gaasi pärast tööpäeva lõppu või nädalavahetusel, saab seda teha ööpäevaringlselt.

KIIRE

Mobiilirakenduse abil on iseteenindusse sisenemine, gaaside ostmine ja tühjade balloonide tagastamine vaid minutite küsimus.

even-1

Hakka kasutajaks!

Iseteeninduspunkti kasutajaks hakkamisel ja enne selle külastust palume teil eelnevalt registreeruda Gaas 24/7 kasutajaks AGA veebilehel www.aga.ee/registreerimine. Registreerimine võtab aega kuni 2 päeva ning saadame teie e-postile Gaas 24/7 kasutajatunnused ja parooli, mille saadame teile hiljemalt 2 päeva jooksul. Lisaks palume alla laadida mobiilirakenduse Gaas 24/7, mille gaase ostma hakata.

Registreerun[type=button link=http://www.aga.ee/registreerimine]

 

one-column
Red #ed1c24
even-2
even-3
video
four-columns
form